Тендери замовника "Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради", 41798621
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! ДК 021: 2015-09130000-9 – Нафта і дистиляти ( Бензин автомобільний А-95, екологічного класу Євро 5; Дизельне паливо) UA-2026-09-04-004877-a Дата створення 2026-09-04 11:37:33 Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621 123 364,81 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 08:00 |
3 | ! ДК 021: 2015-55510000-8Пос... їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг)) UA-2026-09-02-010781-a Дата створення 2026-09-02 15:47:20 Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621 354 900 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
1 | ! ДК 021: 2015-55510000-8Пос... їдалень(Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №1 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг)) UA-2026-09-02-010270-a Дата створення 2026-09-02 15:31:46 Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621 152 100 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 00:00 |
5 | ! ДК 021: 2015-39160000-1Шкі... меблі UA-2026-09-02-002147-a Дата створення 2026-09-02 10:21:27 Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621 2 174 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв