Тендери замовника "Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради", 41777072
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів, за ЄЗС ДК 021: 2015: 55520000-1 – кейтерингові послуги UA-2026-09-04-010693-a Дата створення 2026-09-04 15:16:06 Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради ЄДРПОУ: 41777072 3 246 375 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
4 | ! Дизельне паливо (Євро 5) талон, Бензин А-95 (Євро 5) талон, за ЄЗС ДК 021: 2015: 09130000-9 – нафта і дистиляти UA-2026-09-02-009517-a Дата створення 2026-09-02 15:09:34 Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради ЄДРПОУ: 41777072 464 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
3 | ! 3D принтери у комплекті з витратними матеріалами для навчальних кабінетів Козелецького ліцею № 3, за ЄЗС ДК 021: 2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання UA-2026-08-31-010007-a Дата створення 2026-08-31 16:16:09 Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради ЄДРПОУ: 41777072 472 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ) UA-2025-10-16-006995-a Дата створення 2025-10-16 12:32:48 Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради ЄДРПОУ: 41777072 871 387,86 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв