Тендери замовника "КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 41744542
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! 09110000-3 Тверде паливо UA-2026-09-06-000271-a Дата створення 2026-09-06 14:49:37 КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41744542 265 988,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 10-09-2026, 14:41 |
0 | ! Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області UA-2026-08-31-011446-a Дата створення 2026-08-31 17:14:05 КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41744542 309 811 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв