Тендери замовника "Комунальна бюджетна установа «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ „КИЇВ МІЛІТАРІ ХАБ“»", 41649174
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Нафта і дистиляти UA-2026-08-31-008776-a Дата створення 2026-08-31 15:35:33 Комунальна бюджетна установа «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ „КИЇВ МІЛІТАРІ ХАБ“» ЄДРПОУ: 41649174 41 661 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 03-09-2026, 09:00 |
2 | ! Організація та проведення соціально-адаптивн... заходу серед Захисників та Захисниць України та членів їх родин (спортивно-сімейних змагань на парусній регаті «Вітрила вільних») UA-2026-08-26-002208-a Дата створення 2026-08-26 10:23:01 Комунальна бюджетна установа «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ „КИЇВ МІЛІТАРІ ХАБ“» ЄДРПОУ: 41649174 306 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 04-09-2026, 09:00 |
3 | ! Автомобіль спеціалізований для перевезення осіб з обмеженими можливостями UA-2026-08-24-001302-a Дата створення 2026-08-24 10:07:13 Комунальна бюджетна установа «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ „КИЇВ МІЛІТАРІ ХАБ“» ЄДРПОУ: 41649174 2 111 480,55 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 годин 01-09-2026, 10:00 |
2 | ! Організація та проведення соціально-адаптивн... заходу серед Захисників та Захисниць України та членів їх родин (спортивно-сімейних змагань на парусній регаті «Вітрила вільних») UA-2026-08-18-007307-a Дата створення 2026-08-18 14:05:06 Комунальна бюджетна установа «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ „КИЇВ МІЛІТАРІ ХАБ“» ЄДРПОУ: 41649174 222 916,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 2 дні тому 29-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв