Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ПРОЛІСНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 41557141
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт приміщення Пролісненського ліцею Пролісненської селищної ради Чугуївського району Харківської області, розташованого за адресою: 63544, Україна, Харківська область, Чугуївський район, с-ще Пролісне, вулиця Шкільна, 27 UA-2026-08-31-006637-a Дата створення 2026-08-31 14:29:51 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ПРОЛІСНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41557141 246 326,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв