Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКВОДОКАНАЛ" МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 41536514
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! код ДК 021: 2015 – 66110000-4 «Банківські послуги» («Послуги у сфері фінансового лізингу на закупівлю обладнання») UA-2026-08-31-005116-a Дата створення 2026-08-31 13:18:39 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКВОДОКАНАЛ" МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41536514 66 666 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! код ДК 021: 2015 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки фланцеві з обгумованим клином) UA-2026-08-28-001645-a Дата створення 2026-08-28 10:09:59 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКВОДОКАНАЛ" МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41536514 248 857,85 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Плитка для підлоги UA-2026-08-27-007658-a Дата створення 2026-08-27 14:27:36 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКВОДОКАНАЛ" МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41536514 16 095 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 02-09-2026, 00:00 |
0 | ! Код ДК 021: 2015 – 66110000-4 Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу) UA-2026-08-25-007648-a Дата створення 2026-08-25 14:05:51 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКВОДОКАНАЛ" МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41536514 7 751 462,93 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 02-09-2026, 00:00 |
2 | ! ДК 021: 2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання UA-2025-10-10-000304-a Дата створення 2025-10-10 08:38:20 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКВОДОКАНАЛ" МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41536514 43 366,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 18-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв