Тендери замовника "Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради", 41495536

  • Знайдено: 18
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Сметана 21%
    UA-2026-09-04-013860-a
    Дата створення 2026-09-04 20:48:10
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    3 750 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 3 750 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Картопля, сочевиця суха, горох зелений сухий, квасоля біла
    UA-2026-09-04-013835-a
    Дата створення 2026-09-04 20:36:56
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    17 650 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 17 650 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Капуста квашена, суміш сухофруктів, томатна паста, курага, вишня свіжоморожена, зелений горошок заморожений, чорнослив, родзинки
    UA-2026-09-04-013791-a
    Дата створення 2026-09-04 20:23:11
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    40 828 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 40 828 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Вершкове масло 72. 82% (пачка 180-200 г)
    UA-2026-09-04-013740-a
    Дата створення 2026-09-04 20:05:05
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    10 692 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 10 692 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Сік фруктовий пастеризований без цукру і підсолоджувачів, томатний сік
    UA-2026-09-04-013702-a
    Дата створення 2026-09-04 19:51:47
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    20 999 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 20 999 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Борошно пшеничне, крупа кус кус, крупа гречана, крупа пшенична "Артек", крупа пшоняна
    UA-2026-09-04-013611-a
    Дата створення 2026-09-04 19:15:01
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    9 550 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 9 550 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Молоко 2, 5%
    UA-2026-09-04-013528-a
    Дата створення 2026-09-04 18:53:03
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    2 200 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 200 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Яйця курячі
    UA-2026-09-04-013473-a
    Дата створення 2026-09-04 18:39:07
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    21 288 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 21 288 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Сир твердий 50%
    UA-2026-09-04-013426-a
    Дата створення 2026-09-04 18:26:04
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    14 656 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 14 656 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Апельсини свіжі, цибуля свіжа, банани свіжі, капуста білокачанна свіжа, морква свіжа, кабачки свіжі, буряк свіжий, огірки свіжі, перець солодкий свіжий, петрушка свіжа, часник свіжий, яблука свіжі, лимони свіжі, помідори свіжі, цибуля зелена свіжа, виноград свіжий
    UA-2026-09-04-013362-a
    Дата створення 2026-09-04 18:07:18
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    99 025 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 99 025 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Філе хека зі шкіркою без кістки, філе минтая зі шкіркою без кістки
    UA-2026-09-04-012995-a
    Дата створення 2026-09-04 17:12:09
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    25 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 25 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Філе куряче, свинина (м'якоть), яловичина (м'якоть)
    UA-2026-09-04-011566-a
    Дата створення 2026-09-04 15:44:27
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    96 900 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 96 900 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00

    1
    ! Поточний ремонт кабінету фізики Новофедорівського ліцею, що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Новофедорівка, вул. Приморська, 30 за ДК 021: 2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
    UA-2026-09-02-004967-a
    Дата створення 2026-09-02 11:59:45
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    128 083,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 128 083,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 13 днів
    18-09-2026, 00:00

    3
    ! Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1–11 класів закладів освіти Коблівської сільської ради, за кодом ДК 021: 2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги
    UA-2026-08-31-011065-a
    Дата створення 2026-08-31 16:53:59
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    2 220 800 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 220 800 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 дні
    08-09-2026, 00:00

    1
    ! Кефір 2, 5%
    UA-2026-08-28-011589-a
    Дата створення 2026-08-28 19:38:16
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    22 771,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 22 771,50 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 години
    05-09-2026, 00:00

    1
    ! Хліб цільнозерновий, хліб пшеничний подовий
    UA-2026-08-28-011562-a
    Дата створення 2026-08-28 19:29:01
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    17 637,28 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 17 637,28 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 години
    05-09-2026, 00:00

    1
    ! Кабачок свіжий, гарбуз свіжий, мандарини свіжі, виноград свіжий, сливи свіжі, груші свіжі
    UA-2026-08-28-011524-a
    Дата створення 2026-08-28 19:13:36
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    159 935 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 159 935 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 3 години
    05-09-2026, 00:00

    3
    ! Природний газ
    UA-2025-10-16-004402-a
    Дата створення 2025-10-16 11:14:44
    Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41495536
    1 140 051,57 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 140 051,57 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    10 місяців тому
    24-10-2025, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв