Тендери замовника "Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради", 41446295
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нове будівництво швидко споруджуваної захисної споруди цивільного захисту модульного (монолітна, заглиблена) для Миколаївського закладу дошкільної освіти "Журавлик" Шевченківської сільської ради Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, с. Миколаївське, вул. Квітнева, 58 (Коригув... UA-2026-08-28-010810-a Дата створення 2026-08-28 16:58:13 Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради ЄДРПОУ: 41446295 4 017 102 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 12-09-2026, 00:00 |
0 | ! Нове будівництво швидко споруджуваної захисної споруди цивільного захисту модульного (монолітна, заглиблена) для Котляревського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Барвінок" Шевченківської сільської ради Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, с. Котляреве, вул. Першотравнев... UA-2026-08-28-010655-a Дата створення 2026-08-28 16:43:47 Відділ освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради ЄДРПОУ: 41446295 5 102 617 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 12-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв