Тендери замовника "Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради", 41428297
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» UA-2026-08-31-010936-a Дата створення 2026-08-31 16:49:54 Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41428297 823 055,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв