Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 41366477
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Капітальний ремонт дороги по вул. Зелена (від спортивного майданчика до буд. №30) в с. Тростянець Тростянецької ОТГ Миколаївcького району Львівської області. Коригування. UA-2026-08-26-010501-a Дата створення 2026-08-26 16:33:32 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41366477 7 604 521 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 10-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв