Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" МАТУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ", 41362802

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Дизельне паливо, Бензин А-95
    UA-2026-09-03-004355-a
    Дата створення 2026-09-03 11:27:38
    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" МАТУСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
    ЄДРПОУ: 41362802
    402 750 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 402 750 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    19-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв