Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ", 41292510
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 3 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий підсилений, нержавіюча сталь, на 4 полиці, Стелаж виробничий, нержавіюча сталь, на 5 полиці, Стелаж виробничий з трубчастими полицями, нержавіюча сталь, на 4 полиці, ... UA-2026-09-01-006201-a Дата створення 2026-09-01 14:11:22 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510 558 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 13:56 |
1 | ! Поточний ремонт кабінету хімії Веснянського ліцею з початковою школою та гімназією, що знаходиться за адресою: вул. Степова, 28А, с. Весняне, Миколаївський район, Миколаївська область ( ДК 021: 2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи») UA-2026-08-26-006217-a Дата створення 2026-08-26 12:56:16 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ,СПОРТУ, КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510 320 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 12:47 |
0 | ! Природний газ за кодом ДК 021: 2015 09120000-6 – Газове паливо UA-2025-09-30-002808-a Дата створення 2025-09-30 12:30:37 ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ,ТУРИЗМУ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ВЕСНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41292510 1 900 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | рік тому 08-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв