Тендери замовника "Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради", 41141202
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з оброблення побутових відходів UA-2026-09-04-008309-a Дата створення 2026-09-04 14:02:52 Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 41141202 2 500 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
2 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 12-09-2026, 00:00 | |
3 | ! Дизельне паливо (Євро 5), наливом UA-2026-08-28-002096-a Дата створення 2026-08-28 10:28:31 Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 41141202 2 942 222,22 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв