Тендери замовника "ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ", 41093479
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нове будівництво захисної споруди (ПРУ) для учасників освітнього процесу Михайлівського ліцею Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, село Михайлівка, вул. Набережна, буд. 1А» (коригування) UA-2026-09-04-012179-a Дата створення 2026-09-04 16:09:28 ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41093479 52 379 462 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв