Тендери замовника "Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради", 41060223

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) на території Гречаноподівської сільської територіальної громади Криворізького району Дніпропетровської області. 1 черга (ДК 021: 2015 45310000-3 Електромонтажні роботи)
    UA-2026-09-03-001949-a
    Дата створення 2026-09-03 10:09:41
    Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради
    ЄДРПОУ: 41060223
    1 540 983 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 540 983 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 18 днів
    21-09-2026, 09:53
      Не знайдено жодних результатiв