Тендери замовника "Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради", 41054377
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Обладнання для навчальних кабінетів фізики UA-2026-08-28-006411-a Дата створення 2026-08-28 14:14:28 Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради ЄДРПОУ: 41054377 1 036 656,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (кейтеринг) UA-2026-08-21-012262-a Дата створення 2026-08-21 17:18:03 Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради ЄДРПОУ: 41054377 2 670 690 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 годин 29-08-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (аутсорсинг) UA-2026-08-21-011209-a Дата створення 2026-08-21 16:00:56 Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради ЄДРПОУ: 41054377 6 640 630 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 годин 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв