Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ДНІПРА " ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 40886122
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нове будівництво об’єктів інженерно-транспор... інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, буд. 21 та вул. Столєтова, буд. 21 Д (Індустріальний район) у м. Дніпрі. Приєднання проєктованої ПС 150/10кВ до мереж 150 кВ АТ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" UA-2026-08-31-012429-a Дата створення 2026-08-31 19:32:52 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ДНІПРА " ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40886122 3 787 400 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 16-09-2026, 23:50 |
0 | ! Нове будівництво об’єктів інженерно-транспор... інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, буд. 21 та вул. Столєтова, буд. 21 Д (Індустріальний район) у м. Дніпрі. Будівництво ПС 150/10 кВ UA-2026-08-31-006442-a Дата створення 2026-08-31 14:20:28 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ДНІПРА " ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40886122 18 825 146,90 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 15-09-2026, 23:50 |
Не знайдено жодних результатiв