Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради", 40835473
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Тотальний ендопротез колінного суглоба універсальний UA-2026-09-04-007229-a Дата створення 2026-09-04 13:18:08 Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 40835473 6 381 420 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 01:00 |
1 | ! МОНІТОР ПАЦІЄНТА, ВІДСМОКТУВАЧ МЕДИЧНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ UA-2026-09-04-006177-a Дата створення 2026-09-04 12:28:55 Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 40835473 272 483,18 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 01:00 |
2 | ! Дизельне паливо (Євро 5), талон UA-2026-09-04-002891-a Дата створення 2026-09-04 10:38:31 Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 40835473 112 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 01:00 |
0 | ! Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 5, 0 мл UA-2026-09-03-006185-a Дата створення 2026-09-03 12:37:28 Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 40835473 784 320 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 01:00 |
6 | ! МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕНІВСЬКИЙ АПАРАТ У КОМПЛЕКТІ З ЦИФРОВОЮ ДІАГНОСТИЧНОЮ СИСТЕМОЮ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ UA-2026-09-03-004323-a Дата створення 2026-09-03 11:26:30 Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 40835473 2 722 663,55 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 01:00 |
3 | ! ТУЛІЄВА МЕДИЧНА СИСТЕМА З НАБОРОМ ДЛЯ МОРЦЕЛЯЦІЇ UA-2026-09-02-006401-a Дата створення 2026-09-02 13:20:30 Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 40835473 10 086 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 18-09-2026, 01:00 |
Не знайдено жодних результатiв