Тендери замовника "Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Васильковецької сільської ради", 40620238
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Гібридний інвертор, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок. UA-2026-08-21-013150-a Дата створення 2026-08-21 22:42:38 Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Васильковецької сільської ради ЄДРПОУ: 40620238 166 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 29-08-2026, 11:00 |
1 | ! Акумуляторна батарея з підігрівом, згідно коду CPV за ДК 021: 2015: 31430000-9 Електричні акумулятори. UA-2026-08-20-014169-a Дата створення 2026-08-20 22:44:51 Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Васильковецької сільської ради ЄДРПОУ: 40620238 333 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 28-08-2026, 11:00 |
1 | ! Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246; Манд... UA-2026-08-19-013943-a Дата створення 2026-08-19 22:48:55 Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Васильковецької сільської ради ЄДРПОУ: 40620238 302 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за годину 22-08-2026, 00:00 |
1 | ! Сир кисломолочний 5. Сир твердий 50. ДСТУ 6003/ДСТУ 4421 UA-2026-08-19-013087-a Дата створення 2026-08-19 18:09:30 Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Васильковецької сільської ради ЄДРПОУ: 40620238 191 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за годину 22-08-2026, 00:00 |
1 | ! Сметана 20. фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418; Йогурт питний 2, 5. фасування 100-200г, стакан пластиковий, фруктовий наповнювач UA-2026-08-19-006565-a Дата створення 2026-08-19 13:25:11 Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Васильковецької сільської ради ЄДРПОУ: 40620238 203 066,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за годину 22-08-2026, 00:00 |
0 | ! Філе хека с/м, без шкіри, 120-200г, ДСТУ 4379; Хек с/м, обезголовлений, 200-400г, ДСТУ 4378 UA-2026-08-19-005540-a Дата створення 2026-08-19 12:31:26 Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Васильковецької сільської ради ЄДРПОУ: 40620238 247 495 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за годину 22-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв