Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"", 40600473
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Програмне забезпечення рівня Microsoft Windows 11 Professional 64-bit або еквівалент за кодом ДК 021: 2015 - 48620000-0 «Операційні системи» UA-2026-09-01-004134-a Дата створення 2026-09-01 12:16:59 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40600473 2 475 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 12:00 |
0 | ! Серверне обладнання за кодом ДК 021: 2015 - 48820000-2 – Сервери UA-2026-08-31-013530-a Дата створення 2026-08-31 22:40:34 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40600473 7 125 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 23:00 |
1 | ! Мобільний комплекс обладнання для відеотрансляції та конференцзв'язку за кодом ДК 021: 2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (32322000-6 Мультимедійне обладнання) UA-2026-08-28-008610-a Дата створення 2026-08-28 15:09:44 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40600473 322 733,35 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 06-09-2026, 18:00 |
2 | ! Послуга зі створення цільового профілю безпеки в інформаційно-комун... системі підприємства, за кодом ДК 021: 2015 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління UA-2026-08-28-008096-a Дата створення 2026-08-28 14:57:23 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40600473 587 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 06-09-2026, 12:00 |
3 | ! Дрова непромислового використання для опалення UA-2026-08-27-002496-a Дата створення 2026-08-27 10:40:22 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40600473 369 355,25 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 04-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв