Тендери замовника "Громадська організація "Українська Академія Лідерства"", 40533690
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021: 2015: 55510000-8 — Послуги їдалень UA-2026-09-01-011940-a Дата створення 2026-09-01 23:04:03 Громадська організація "Українська Академія Лідерства" ЄДРПОУ: 40533690 1 087 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
0 | ! Комплексна послуга із забезпечення та супроводу експедиції «Гартуємо силу духу» у 2026 році ДК 021: 2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів UA-2026-08-27-013218-a Дата створення 2026-08-27 22:05:15 Громадська організація "Українська Академія Лідерства" ЄДРПОУ: 40533690 569 357 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 04-09-2026, 01:00 |
1 | ! Послуги з комплексного технічного забезпечення та супроводу форуму «Творимо себе — творимо Україну» (Форум 2) у КВЦ «Парковий» ДК 021: 2015: 92370000-5 — Послуги звукооператорів UA-2026-08-25-000036-a Дата створення 2026-08-25 01:50:32 Громадська організація "Українська Академія Лідерства" ЄДРПОУ: 40533690 332 850 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 години 02-09-2026, 03:00 |
Не знайдено жодних результатiв