Тендери замовника "Східний офіс Держаудитслужби", 40477689
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Папір офісний, форматний UA-2026-09-03-013031-a Дата створення 2026-09-03 16:34:50 Східний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40477689 87 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! Науково-дослідні послуги з дослідження фізико-механічних властивостей відібраних з асфальтобетонного покриття кернів UA-2026-09-02-012679-a Дата створення 2026-09-02 17:02:05 Східний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40477689 512 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 20-09-2026, 17:00 |
0 | ! Науково-дослідні послуги з дослідження фізико-механічних властивостей відібраних з асфальтобетонного покриття кернів UA-2026-08-31-008655-a Дата створення 2026-08-31 15:34:23 Східний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40477689 700 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв