Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК - 2016"", 40477558
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Водяні насоси Номенклатурні позиції: Насосний агрегат PAN 406/20 з двигуном 2, 2 кВт, Насосний агрегат PLPX 617/17 з двигуном 9, 2 кВт UA-2026-08-31-007103-a Дата створення 2026-08-31 14:44:32 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК - 2016" ЄДРПОУ: 40477558 160 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв