Тендери замовника "Білоберізька сільська рада", 40468386
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! (код ДК 021: 2015-03410000-7 Деревина) (Брус (03411000-4 — Деревина хвойних порід)) UA-2026-09-04-006259-a Дата створення 2026-09-04 12:31:10 Білоберізька сільська рада ЄДРПОУ: 40468386 158 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв