Тендери замовника "Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області", 40324829
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Лабораторні послуги щодо дослідження води з централізованих джерел водопостачання при здійсненні заходів державного нагляду (контролю), код ДК 021: 2015: 71900000-7 «Лабораторні послуги» UA-2026-08-06-011646-a Дата створення 2026-08-06 19:10:10 Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області ЄДРПОУ: 40324829 956 087,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 14-08-2026, 00:00 |
0 | ! Проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) у сфері безпечності харчових продуктів та окремих показників якості, код ДК 021: 2015: 71900000-7 «Лабораторні послуги» UA-2026-08-04-003829-a Дата створення 2026-08-04 12:00:41 Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області ЄДРПОУ: 40324829 429 916,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 12-08-2026, 00:00 |
0 | ! Проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) у сфері безпечності харчових продуктів та окремих показників якості, код ДК 021: 2015: 71900000-7 «Лабораторні послуги» UA-2026-08-03-004614-a Дата створення 2026-08-03 12:54:50 Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області ЄДРПОУ: 40324829 429 916,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 11-08-2026, 00:00 |
1 | ! Природний газ, код ДК 021: 2015: 09120000-6 "Газове паливо" UA-2025-10-16-005071-a Дата створення 2025-10-16 11:57:43 Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області ЄДРПОУ: 40324829 57 978,84 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 9 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
10 | ! Лабораторні послуги (Проведення лабораторних досліджень формальдегіду у повітрі закритих приміщень) UA-2019-07-09-003224-b Дата створення 2019-07-09 17:47:49 Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області ЄДРПОУ: 40324829 110 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги |
| Очікування пропозицій Відкриті торги | 7 років тому 25-07-2019, 17:00 |
Не знайдено жодних результатiв