Тендери замовника "ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ", 40310643
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Деревина дров’яна непромислового використання (дрова паливні твердолистяних порід: бука, в’яза, дуба, акації, клена, ясена, граба) UA-2026-08-28-006095-a Дата створення 2026-08-28 13:29:08 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40310643 524 733,36 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 14:00 |
Не знайдено жодних результатiв