Тендери замовника "Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області", 40309748
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з дослідження нехарчової продукції – «Електричне та електронне обладнання, в тому числі низьковольтне» UA-2026-08-31-006208-a Дата створення 2026-08-31 14:07:15 Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області ЄДРПОУ: 40309748 33 520,20 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Дизельне пальне (по талонам) UA-2026-08-28-005437-a Дата створення 2026-08-28 12:49:46 Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області ЄДРПОУ: 40309748 75 875 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту SKODA OCTAVIA ВК 1115СЕ UA-2026-08-28-003783-a Дата створення 2026-08-28 11:32:55 Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області ЄДРПОУ: 40309748 58 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
1 | ! Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту HYUNDAI ELANTRA ВК 3755 СЕ UA-2026-08-28-002977-a Дата створення 2026-08-28 11:03:14 Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області ЄДРПОУ: 40309748 56 666,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв