Тендери замовника "Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області", 40309088
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин А-95 UA-2026-08-13-010843-a Дата створення 2026-08-13 16:14:06 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40309088 458 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 21-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв