Тендери замовника "Виконавчий комітет Апостолівської міської ради", 40209395
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів виконкому Апостолівської міської ради UA-2026-08-13-000547-a Дата створення 2026-08-13 09:34:41 Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395 21 221 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 21-08-2026, 08:00 |
0 | ! Бензин А-95, дизельне паливо UA-2026-08-07-002392-a Дата створення 2026-08-07 10:39:21 Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395 363 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 17-08-2026, 08:00 |
1 | ! Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) в населених пунктах Апостолівської територіальної громади (1 черга; 2 черга) UA-2026-07-06-003702-a Дата створення 2026-07-06 14:55:18 Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395 2 145 159 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 14-08-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв