Тендери замовника "Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця»", 40150237
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Олія соняшникова рафінована виморожена вищого сорту (Код ДК 021: 2015 - 15420000-8 Рафіновані олії та жири) UA-2026-09-04-005472-a Дата створення 2026-09-04 11:58:21 Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40150237 39 123 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 12:00 |
1 | ! Послуги з очищення каналізаційних мереж та колодязів (Код ДК 021: 2015 - 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів) UA-2026-09-03-008751-a Дата створення 2026-09-03 14:25:55 Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40150237 58 468,70 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 15:00 |
0 | ! Послуги консультаційні з питань оподаткування, підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції, підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до ди... UA-2026-09-02-010402-a Дата створення 2026-09-02 15:36:00 Філія «Центр сервісного забезпечення» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 40150237 952 936,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 18-09-2026, 16:00 |
Не знайдено жодних результатiв