Тендери замовника "Управління поліції охорони в Київській області", 40109063

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Центральні процесори
    UA-2026-08-26-006370-a
    Дата створення 2026-08-26 13:05:02
    Управління поліції охорони в Київській області
    ЄДРПОУ: 40109063
    16 656,38 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 16 656,38 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    03-09-2026, 09:00

    0
    ! Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
    UA-2026-08-25-012348-a
    Дата створення 2026-08-25 17:01:09
    Управління поліції охорони в Київській області
    ЄДРПОУ: 40109063
    5 579,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 5 579,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 6 днів
    02-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з незалежної експертної грошової оцінки права постійного користування земельною ділянкою
    UA-2026-08-19-005037-a
    Дата створення 2026-08-19 12:07:45
    Управління поліції охорони в Київській області
    ЄДРПОУ: 40109063
    179 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 179 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    28-08-2026, 09:00
      Не знайдено жодних результатiв