Тендери замовника "Управління поліції охорони в Одеській області", 40108934
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Системи та пристрої нагляду та охорони UA-2026-08-31-012222-a Дата створення 2026-08-31 18:20:08 Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934 2 106 284,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Системи та пристрої нагляду та охорони UA-2026-08-25-013323-a Дата створення 2026-08-25 18:19:15 Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934 1 991 088,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 02-09-2026, 00:00 |
1 | ! Технічне обслуговування і ремонт автомобілів Замовника (м. Полтава) UA-2026-08-24-007294-a Дата створення 2026-08-24 14:59:16 Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934 1 902 745 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 6 годин 01-09-2026, 00:00 |
13 | ! Металопластикові двері UA-2025-10-20-013601-a Дата створення 2025-10-20 16:16:31 Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934 730 814 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв