Тендери замовника "Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"", 40081293

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Детектори та аналізатори
    UA-2026-08-28-003051-a
    Дата створення 2026-08-28 11:06:21
    Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
    ЄДРПОУ: 40081293
    317 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 317 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    06-09-2026, 00:00

    0
    ! Прилади для вимірювання величин
    UA-2026-08-28-002979-a
    Дата створення 2026-08-28 11:03:41
    Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
    ЄДРПОУ: 40081293
    634 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 634 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    06-09-2026, 00:00

    0
    ! Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати
    UA-2026-08-28-002737-a
    Дата створення 2026-08-28 10:54:33
    Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
    ЄДРПОУ: 40081293
    30 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 30 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    06-09-2026, 00:00

    0
    ! Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки Код ДК 021: 2015 - 71630000-3 Послу-ги з технічного огляду та випробовувань
    UA-2026-08-26-009245-a
    Дата створення 2026-08-26 15:01:57
    Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
    ЄДРПОУ: 40081293
    288 450,86 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 288 450,86 UAH
    • Багатолотова
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    04-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв