Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20"", 39940162
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі UA-2026-08-27-008642-a Дата створення 2026-08-27 14:59:38 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162 60 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 01-09-2026, 00:00 |
1 | ! Труби водопровідні, фітінги, хомути та супутні товари для ремонту мереж водопостачання, відповідно коду ДК 021: 2015 - 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби UA-2026-08-27-006944-a Дата створення 2026-08-27 13:59:34 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162 58 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 01-09-2026, 00:00 |
3 | ! ДК 021: 2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (Суміші асфальтобетонні гарячі) UA-2026-08-25-008269-a Дата створення 2026-08-25 14:28:45 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 02-09-2026, 00:00 |
4 | ! Дорожні знаки та засоби організації дорожнього руху за кодом ДК 021: 2015 – 34990000-3 «Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання» UA-2026-08-20-008332-a Дата створення 2026-08-20 14:33:40 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162 95 833,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 годин 28-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв