Тендери замовника "КП Укрспецзв'язок", 39908375
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Вугілля кам’яне UA-2026-09-04-000253-a Дата створення 2026-09-04 08:46:47 КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375 472 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 00:00 |
0 | ! Вугілля кам’яне UA-2026-09-03-012323-a Дата створення 2026-09-03 16:19:20 КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375 590 375 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Брикети паливні RUF, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358 UA-2026-09-03-008095-a Дата створення 2026-09-03 14:10:26 КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375 314 583,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
3 | ! Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл UA-2026-09-03-002461-a Дата створення 2026-09-03 10:25:34 КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375 20 833 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з проведення періодичного (в т.ч. попереднього) профілактичного медичного огляду працівників UA-2025-10-20-014061-a Дата створення 2025-10-20 16:33:36 КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375 14 511 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 28-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв