Тендери замовника "ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ", 39411771
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги щодо забезпечення технічної підтримки програмного забезпечення Oracle UA-2026-08-24-009124-a Дата створення 2026-08-24 16:32:30 ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ ЄДРПОУ: 39411771 2 594 650 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги щодо забезпечення технічної підтримки обладнання (рівень технічної підтримки обладнання – «Oracle Premier Support for Systems») для програмно-апаратного комплексу Oracle Database Appliance X9-2-HA UA-2026-08-24-008777-a Дата створення 2026-08-24 16:12:58 ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ ЄДРПОУ: 39411771 2 760 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв