Тендери замовника "НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ", 39369133

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! послуги з впровадження додаткових функціональних можливостей та налаштування системи електронного документообігу НКРЕКП «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet», зокрема реалізації необхідних змін у функціоналі модуля «Система моніторингу надання ОСП...
    UA-2026-08-28-010850-a
    Дата створення 2026-08-28 17:02:13
    НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
    ЄДРПОУ: 39369133
    625 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 625 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    05-09-2026, 00:00

    2
    ! Роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з модернізації систем контролю доступу, відеоспостереження шляхом інтеграції в єдиний комплекс системи безпеки за адресою: м. Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
    UA-2026-08-14-008761-a
    Дата створення 2026-08-14 15:06:42
    НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
    ЄДРПОУ: 39369133
    250 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 250 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 годин
    29-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв