Тендери замовника "3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області", 38896317
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Капітальний ремонт даху та покрівлі будівлі пожежного депо 24 ДПРЧ 3 ДПРЗ по вул. Луцька, 82 в селищі Демидівка Дубенського району Рівненської області (ліквідація наслідків події (буревію), пов’язану з руйнуванням будівлі) UA-2026-09-04-011830-a Дата створення 2026-09-04 15:53:39 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 38896317 2 580 230 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 09:00 |
3 | ! Сонячна гібридна електростанція з урахуванням витрат на встановлення та пусконалагодження для 25 ДПРЧ UA-2026-09-04-002160-a Дата створення 2026-09-04 10:10:50 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 38896317 962 809,73 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 09:00 |
3 | ! Сонячна гібридна електростанція з урахуванням витрат на встановлення та пусконалагодження для 5 ДПРЧ UA-2026-09-03-009007-a Дата створення 2026-09-03 14:32:28 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 38896317 808 866,84 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 09:00 |
2 | ! Сонячна гібридна електростанція з урахуванням витрат на встановлення та пусконалагодження для 1 ДПРЧ UA-2026-09-03-007980-a Дата створення 2026-09-03 13:55:46 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 38896317 1 103 144,44 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 09:00 |
2 | ! Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі UA-2026-09-03-005976-a Дата створення 2026-09-03 12:23:29 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 38896317 9 520,97 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 09:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 09:00 | |
2 | ! Двері металеві протипожежні (однопільні), Двері металеві (однопільні, ліві), Двері металеві (однопільні, праві) UA-2026-09-03-003160-a Дата створення 2026-09-03 10:47:11 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 38896317 98 718,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 09:00 |
1 | ! Автоматичні промислові ворота UA-2026-08-31-007933-a Дата створення 2026-08-31 15:09:33 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області ЄДРПОУ: 38896317 989 854,92 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв