Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради", 38817151
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Монітори пацієнта в комплекті з капнографом UA-2026-08-31-012231-a Дата створення 2026-08-31 18:19:33 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради ЄДРПОУ: 38817151 369 158,88 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв