Тендери замовника "Ренійська філія ДП "АМПУ"", 38728465

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги зі страхування життя
    UA-2026-08-31-008767-a
    Дата створення 2026-08-31 15:35:27
    Ренійська філія ДП "АМПУ"
    ЄДРПОУ: 38728465
    59 504,98 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 59 504,98 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    08-09-2026, 18:00

    0
    ! Послуги зі страхування від нещасних випадків
    UA-2026-08-26-001683-a
    Дата створення 2026-08-26 10:03:49
    Ренійська філія ДП "АМПУ"
    ЄДРПОУ: 38728465
    17 791,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 17 791,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    05-09-2026, 18:00

    0
    ! Експертиза проєктної документації "Капітальний ремонт захисної споруди №59425 Ренійської філії ДП "АМПУ" (гардероб спецодягу, інв.№1434) за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Рені, вул. Дунайська, 188"
    UA-2026-08-25-003042-a
    Дата створення 2026-08-25 10:52:57
    Ренійська філія ДП "АМПУ"
    ЄДРПОУ: 38728465
    37 725 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 37 725 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    02-09-2026, 18:00

    2
    ! Послуги з проведення експертизи для отримання дозволів Держпраці на проведення робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки
    UA-2026-08-21-001876-a
    Дата створення 2026-08-21 10:09:38
    Ренійська філія ДП "АМПУ"
    ЄДРПОУ: 38728465
    62 459,37 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 62 459,37 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    02-09-2026, 18:00
      Не знайдено жодних результатiв