Тендери замовника "Чорноморська філія ДП "АМПУ"", 38728418
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуга з ремонту комерційного вузла обліку природного газу UA-2026-08-27-011431-a Дата створення 2026-08-27 16:37:02 Чорноморська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728418 16 460 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 07-09-2026, 10:00 |
0 | ! Бонові загородження (плавучі бар’єри безпеки) UA-2026-08-27-011198-a Дата створення 2026-08-27 16:27:38 Чорноморська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728418 2 347 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 11-09-2026, 23:59 |
0 | ! Послуги у сфері управління твердими забруднюючими речовинами з суден UA-2026-08-27-011143-a Дата створення 2026-08-27 16:25:29 Чорноморська філія ДП "АМПУ" ЄДРПОУ: 38728418 1 162 530 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв