Тендери замовника " ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ", 38646021
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Збірно-розбірна комплексна споруда спеціального призначення для зберігання матеріальних цінностей, згідно коду CPV за ДК 021: 2015 – 44210000-5 Конструкції та їх частини UA-2026-09-03-014441-a Дата створення 2026-09-03 18:36:19 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021 29 818 399,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
2 | ! Легковий автомобіль спеціалізований згідно коду CPV за ДК 021: 2015 34110000-1 Легкові автомобілі UA-2026-08-31-009093-a Дата створення 2026-08-31 15:47:09 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021 3 068 458,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 11-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з ремонту та технічного обслуговування радіоелектронних засобів, згідно коду CPV за ДК 021: 2015 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання UA-2026-08-31-008221-a Дата створення 2026-08-31 15:19:40 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021 99 761,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Термінал відеоконференцзв’я... згідно коду CPV за ДК 021: 2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу UA-2026-08-28-006541-a Дата створення 2026-08-28 13:52:18 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021 209 213,25 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Продовження дії ліцензії програмної продукції Adobe Creative Cloud, Програмна продукція ArchiCAD Collaborate 12 Months, згідно коду CPV за ДК 021: 2015 48320000-7 Пакети програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями UA-2026-08-28-005886-a Дата створення 2026-08-28 13:33:05 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021 272 888,76 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Ноутбук, згідно коду CPV за ДК 021: 2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) UA-2026-08-28-004992-a Дата створення 2026-08-28 12:25:07 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021 252 240,86 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Акумуляторні батареї Deye SE-F12-C (LiFePO4 51, 2V 230Ah 11.8 kWh) — 3 штуки або еквівалент, згідно коду ДК 021: 2015: 31430000-9 - Елект... акумулятори UA-2026-08-27-004557-a Дата створення 2026-08-27 12:05:18 ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38646021 211 870,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 годин 04-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв