Тендери замовника "Чугуївський комунальний комплекс", 38630446

  • Знайдено: 2
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Сіль технічна для виготовлення ПСС та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах
    UA-2026-08-26-014069-a
    Дата створення 2026-08-26 21:20:30
    Чугуївський комунальний комплекс
    ЄДРПОУ: 38630446
    1 500 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 500 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за місяць
    03-10-2026, 00:00

    0
    ! Асфальтобетонна суміш дрібнозерниста щільна, тип Б, марка І; Емульсія бітумна ЕКШ-60
    UA-2026-08-24-009501-a
    Дата створення 2026-08-24 17:03:14
    Чугуївський комунальний комплекс
    ЄДРПОУ: 38630446
    875 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 875 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 днів
    01-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв