Тендери замовника "ГУ ДСНС України у Чернівецькій області", 38595868
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Система відеоконферецзв'язку UA-2026-08-27-004887-a Дата створення 2026-08-27 12:20:17 ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38595868 80 686 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 04-09-2026, 00:00 |
0 | ! Акумуляторні батареї для Autel Evo II Dual 640T V3 UA-2026-08-24-009990-a Дата створення 2026-08-24 18:19:16 ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38595868 16 899 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 01-09-2026, 00:00 |
2 | ! Акумуляторні батареї до DJI Matrice 4T UA-2026-08-24-007913-a Дата створення 2026-08-24 15:28:47 ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38595868 39 098,30 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 01-09-2026, 00:00 |
2 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 29-08-2026, 00:00 | |
0 | ! Легковий спеціалізований автомобіль UA-2026-08-20-005277-a Дата створення 2026-08-20 12:18:24 ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38595868 1 000 986,11 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 годин 28-08-2026, 00:00 |
1 | ! Комплекс купольного захисту Дедрон Локі 4 або еквівалент UA-2026-08-17-004866-a Дата створення 2026-08-17 12:27:22 ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38595868 1 384 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 12 годин 28-08-2026, 00:00 |
0 | ! Безпілотний наземний роботизований комплекс (пожежогасіння) UA-2026-08-07-011026-a Дата створення 2026-08-07 17:05:21 ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38595868 11 845 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв