Тендери замовника "Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНТУ"", 38478573
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Сонячна гібридна електростанція з акумуляторною системою накопичення енергії (обладнання для забезпечення безперебійного електроживлення) з монтажем і пусконалагодженням обладнання в комплекті UA-2026-08-25-013510-a Дата створення 2026-08-25 19:13:36 Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНТУ" ЄДРПОУ: 38478573 2 190 916,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв