Тендери замовника "ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «МИКОЛАЇВСЬКА ФІТОСАНІТАРНА ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ»", 38458777
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Природний газ UA-2026-08-31-011851-a Дата створення 2026-08-31 17:45:29 ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «МИКОЛАЇВСЬКА ФІТОСАНІТАРНА ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ» ЄДРПОУ: 38458777 98 052,45 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 10-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв