Тендери замовника "КП Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7"", 38458175
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Нафта і дистиляти (бензин А-95-Євро5-Е5, дизельне паливо) UA-2026-07-28-012510-a Дата створення 2026-07-28 21:59:55 КП Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7" ЄДРПОУ: 38458175 41 545,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 05-08-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв