Тендери замовника "2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ", 38362755
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Засоби радіоелектронного моніторингу (РЕР) (ДК 021: 2015 – 35720000-7 Системи розвідки, спостереження виявлення цілі та рекогносцировки) UA-2026-09-03-007827-a Дата створення 2026-09-03 13:50:15 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755 344 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 09:00 |
2 | ! Комплекти звукового обладнання, код згідно ДК 021: 2015 – 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу UA-2026-09-01-003446-a Дата створення 2026-09-01 11:43:18 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755 50 183,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 17-09-2026, 09:00 |
1 | ! Персональні комп’ютери (ДК 021: 2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)) UA-2026-09-01-002725-a Дата створення 2026-09-01 11:14:48 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755 202 985,70 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 17-09-2026, 09:00 |
1 | ! Елементи електричних схем (ДК 021: 2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем) UA-2026-09-01-001080-a Дата створення 2026-09-01 09:55:52 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755 27 806,80 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 17-09-2026, 09:00 |
0 | ! Електричне обладнання (ДК 021: 2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл) UA-2026-09-01-000703-a Дата створення 2026-09-01 09:28:22 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755 6 547,58 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 17-09-2026, 09:00 |
0 | ! Гнучкі шланги для теплових гармат ДК 021: 2015 код 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби UA-2026-08-27-007487-a Дата створення 2026-08-27 14:21:09 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755 7 878,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 19 годин 04-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв