Тендери замовника "1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області", 38340807
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Засіб радіоелектронної боротьби ближньої дії для встановлення на автомобільну техніку (виконання у вигляді аеродинамічного корпусу) UA-2026-09-01-008687-a Дата створення 2026-09-01 15:40:49 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807 1 139 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 17-09-2026, 09:00 |
0 | ! Пристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 3.0" або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених) UA-2026-08-31-005145-a Дата створення 2026-08-31 13:21:16 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807 142 233,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х2000 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених); радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 500х1500 або еквівалент (з неменшими та негіршими показниками від заявлених) UA-2026-08-31-004491-a Дата створення 2026-08-31 12:41:13 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807 79 725,56 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 09:00 |
0 | ! Програмна продукція (право користування): примірник комп’ютерної програми: FortiGate-40F 3 Year FortiCare Essential Support та FortiGate-60F 3 Year FortiCare Essential Support UA-2026-08-28-004268-a Дата створення 2026-08-28 11:53:33 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807 155 221,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 05-09-2026, 00:00 |
0 | ! Акумулятор type-c для рацій Motorola DP4400e/DP4800e PMNN4493A UA-2026-08-26-012830-a Дата створення 2026-08-26 17:08:40 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ЄДРПОУ: 38340807 61 416,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 03-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв