Тендери замовника "1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ", 38329739

  • Знайдено: 5
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуга з поточного ремонту коробки перемикання передач автоцистерни МАЗ (ДК 021: 2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
    UA-2026-08-31-012597-a
    Дата створення 2026-08-31 19:07:40
    1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38329739
    67 683,06 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 67 683,06 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 00:00

    0
    ! Рукава пожежні (ДК 021: 2015: 44480000-8 «Протипожежне обладнання різне)
    UA-2026-08-31-005077-a
    Дата створення 2026-08-31 13:16:15
    1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38329739
    854 110,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 854 110,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    08-09-2026, 00:00

    0
    ! Дизельне паливо (Євро 5), талон, код згідно з ДК 021-2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти
    UA-2026-08-31-004586-a
    Дата створення 2026-08-31 12:46:21
    1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38329739
    74 130,56 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 74 130,56 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 2 дні
    03-09-2026, 00:00

    3
    ! Пилосос (код згідно з ДК 021-2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади)
    UA-2026-08-27-000371-a
    Дата створення 2026-08-27 08:45:14
    1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38329739
    5 090,28 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 5 090,28 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 годин
    01-09-2026, 00:00

    1
    ! Гаражні ворота в комплекті (Код за ДК 021: 2015: 44220000-8 Столярні вироби)
    UA-2026-08-21-009953-a
    Дата створення 2026-08-21 15:12:36
    1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 38329739
    450 136,11 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 450 136,11 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 5 годин
    01-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв